in

Yılbaşı Masası Nasıl Süslenir?

Yılbaşının yaklaşmasıyla birlikte yılbaşı dekorasyonları araştırmaları başladı, yılbaşını evinizde geçireceksiniz sıradan bir masa yerine yılbaşı masası dekoru oluşturarak yılbaşında evinize ayrı bir hava katabilirsiniz.

Yılbaşına az bir süre kalması ile birlikte, yılbaşı hazırlıkları birçok kişi tarafından başladı bile. Sizlere yılbaşında evinizde neler yapabileceğinizi, yaptıklarınız ile konuklarınızı şaşırtıp mükemmel yorumlar alacağınız şeyleri paylaşmaktan çekinmiyoruz. Yılbaşında en çok zaman geçireceğiniz yer kuşkusuz yılbaşı masasıdır. Saatlerce oturup yemek yersiniz, içeceğinizi içersiniz, keyifli sohbetler edersiniz. Sizde yılbaşında Masanın görselliğine önem veriyorsanız yapabileceğiniz ufak şeylerle şahane bir yılbaşı masası elde edebilirsiniz.

Renk Seçimi

Yılbaşını masanıza en güzel yansıtabileceğiniz renk tonları beyaz, kırmızı, yeşil renkleri olmalıdır. Seçimlerinizde bu renk tonlarını göz önünde bulundurun.

Masa Dekoru

Masanıza koyacağınız mumlar, küçük süs eşyaları, yeşil yapraklar, çam kozalakları, gibi eşyalarla masanızı güzel görünüme sokabilirsiniz.

Tabak Sunumu

Tabaklarınız masanızı güzelleştiren en önemli unsurlarından birisidir. Tabak süslemeleriyle yılbaşı masanıza kardan adam görünümü vermek yılbaşında en çok kullanılan süslemelerdendir.

Kırmızı peçeteden tabakların arasına şal görseli yapabilirsiniz, siyah yerlere zeytin koyabilirsiniz, kardan adam burnu için ise havuç kullabilirsiniz.

Bir başka örnekte çatal, kaşık, bıçak yardımıyla kardan adama eller yapılmış, siyah peçete yardımıylada şapka yapılmış.

Sandalyeler

Sandalyelere kırmızı kurdelya bağlayarak yılbaşı havası verebilirsiniz.

Sizde yukarıda size verdiğimiz örneklerle yılbaşında masanızı dekor edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir