in

Telefona Bluetooth Kulaklık Nasıl Bağlanır?

Akıllı telefonlarınızda bluetooth kulaklık nasıl kullanılır, bluetooth bağlantısı nasıl kurulur yazımızdaki işlemleri yaparak kulaklığı telefonunuza bağlayabilirsiniz.

Bluetooth kulaklığı telefonunuzda kullanabilmeniz için telefon ile bluetooth kulaklık arasında bluetooth bağlantısı kurmanız gerekmektedir. Akıllı telefonunuz ile bluetooth kulaklığı arasında bir eşleşme yapmanız gerekmektedir. Piyasada bulunan birçok bluetooth kulaklık aynı mantıkla çalışmaktadır. Aşağıdaki işlemlerle rahatlıkla kulaklığınızın telefonla bağlantısını kurabilirsiniz.

Bluetooth Kulaklık Bağlantısı Nasıl Yapılır

  1. Bluetooth kulaklığın üzerindeki açma kapama tuşuna birkaç saniye basılı tutarak kulaklığın bluetooth arama özelliği açık duruma gelecek,
  2. Şimdi telefonunuzdan bluetooth bağlantısını AÇIK duruma getirin,
  3. Aygıtlar listesinde kulaklığınızın ismi gözüktükten sonra üstüne dokunarak telefon ile kulaklık arasında bluetooth bağlantısını kurunuz.
  4. Bağlantınız artık hazır durumda.

Bluetooth kulaklıkları telefonlara yukarıdaki şekilde bağlıyoruz ancak bağlanma esnasında şifre sorarsa “0000” “1234” şifrelerini deneyin eğer bu şifreler işe yaramaz ise kullanma kılavuzundan şifreyi bulabilirsiniz.

1 Yorum

Yorum Yaz
  1. deniyorum deniyorum olmuyor bütün sitelere girip baktım hiçbiri işe yaramadı telefonum kulaklığı bulmuyor bilgisayarda bile denedim ama işe aramadı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir