in

Snapchat Hesabı Nasıl Silinir, Nasıl Kapatılır?

Snapchat’ten sıkıldıysanız hesabınızı silmek istiyorsanız sayfamızdaki adımları kullanarak snapchat hesabınızı silebilir, kapatabilirsiniz.

snapchat hesabı nasıl silinir

Snapchat kurulduğu günden bu yana en popüler sosyal ağların üst sıralarında yer almaktadır. Snapchat uygulamasını tamamen kullanmaktan vazgeçtiğinizde hesabınızın tüm bilgilerini silmek isteyebilirsiniz. Soru cevap sayfamızdan en çok gelen sorulardan biriside Snapchat hesabı nasıl silinir? Snapchatten hesabınızı kapatmak işlemi oldukça basittir. Snapchat kullanıcı adınız ve şifreniz ile hesabınızı silebilirsiniz.

Aşağıdaki Snapchat Hesabını Silme yöntemini kullandığınızda hesabınız 30 gün boyunca kararınızdan vazgeçmeniz durumunda tekrardan aktif hale getirebilecek şekilde dondurulacaktır. 30 gün boyunca hesabınıza giriş yapmadığınız takdirde hesabınızın tüm bilgileri snapchat’ten silinecek ve geri dönüşü olmayacaktır.

Snapchat Hesabı Nasıl Silinir?

  • https://accounts.snapchat.com bağlantısını telefonunuzdan veya bilgisayardan açın,
  • Snapchat’e kayıtlı E-posta hesabınız veya kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yapın,
  • Açılan sayfadan “Hesabımı Sil” seçeneğine tıklayın,
  • Hesabı silme işlemini onaylamak için kullanıcı adı ve şifreyi tekrar girerek Devam‘a tıklayın,
  • Hesabınız artık dondurulmuştur 30 gün boyunca giriş yapmadığınız takdirde hesabınızın tüm bilgileri snapchat üzerinden silinecektir.

Snapchat Hesabı Nasıl Tekrar Aktif Hale Gelir?

Snapchat uygulamasına dondurduğunuz hesabın bilgileriyle giriş yapmaya çalıştığınızda eğer hesabınız tamamen silinmediyse giriş yaparak hesabınızı aktif hale getirebilirsiniz.

Snapchat hesabınızı silmekten vazgeçtiğinizde 30 günlük süre içerisinde hesabınızı tekrar aktif edebilirsiniz ancak 30 günlük süreyi geçtiyseniz hesabınızı tekrar aktif edemezsiniz. Bunun için tekrardan yeni hesap oluşturmanız gerekmektedir.

1 Yorum

Yorum Yaz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir